Alege-ti viitorul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DORU ENCIU

In jos

DORU ENCIU Empty DORU ENCIU

Mesaj Scris de Enciu Doru Lun 22 Mar 2010 - 23:17

DORU ENCIU

M, 28.08.1987
Adresa: Strada Nicolae Iorga, Bloc A62
Telefon: 0763800850
Email [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Permis conducere: Nu
Stagiu militar:Nu

OBIECTIV Libertate financiara.

Oras de domiciliu: Craiova
Oras de lucru: Craiova

EXPERIENTA Agent Vanzari 07.04.2007 - 01.09.2009
Firma: SC Infopagina SRL
Oras lucru: Craiova

salariu dorit ::: salariul il voi stabili impreuna cu angajatorul in functie de utilitatea mea pentru firma respectiva

EDUCATIE Studii:
Sunt student in anul 4 la Facultatea de Constructii din Craiova, specializarea Constructii
Civile, Industriale si Agricole.
Cursuri, atestate si premii:
Seminarii de dezvoltare personala si profesioanala.
Seminarii de vanzare.

APTITUDINI Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):
engleza (avansat,avansat,avansat)
franceza (incepator,incepator,incepator)

Cunostinte PC:
Detin cunostinte medii in PC.

Alte cunostinte, aptitudini sau observatii relevante pentru CVul tau
Cunostinte in domeniul vanzarilor directe si la telefon.
Aptitudini de coordonare si motivare a oamenilor.

MINI INTERVIU 1. Care este cea mai mare realizare profesionala de pana acum?
Cea mai mare realizare profesionala a mea de pana acum este faptul ca am reusit sa
dezvolt o companie in vanzari si sa coordonez activitatea acesteia pe mai multe ramuri
si am reusit sa depasesc obstacolele atunci cand au aparut.

2. Care este cel mai mare esec profesional de pana acum?
Cel mai mare esec profesional de pana acum este reprezentat de faptul ca am ezitat
sa deschid un punct de lucru intr-un oras cheie, care mi-ar fi adus beneficii foarte mari.

3. Unde va vedeti peste 5 ani?
Peste 5 ani ma vad in ipostaza unei persoane care si-a indeplinit o parte din idealurile
financiare si un bun antreprenor.

4. Care este cel mai mare vis pe care-l aveti? Care este idealul dumneavoastra in cariera?
Cel mai mare ideal al meu in cariera este de a lucra pentru propria societate prin care pot ajunge
la un stadiu de dezvoltare personala si profesionala foarte mare, prin care pot calatori
foarte mult si imi poate aduce venituri substantiale si pot ajuta alti oameni.

5. Care este jobul care credeti ca vi s-ar potrivi cel mai bine?
Jobul pe care il consider cel mai potrivit pentru mine este acela care presupune coordonarea
de activitati pentru companii sau oameni de afaceri.

6. Descrieti compania ideala in care ati dori sa lucrati?
Compania ideala in care as dori sa lucrez ar trebui sa imi ofere un mediu concurential,
cu oameni foarte deschisi.

7. Care este departamentul in care doriti sa lucrati (aveti dreptul la o singura alegere)?
Explicati de ce credeti ca sunteti potrivit si de ce ati facut aceasta alegere!
Departamentul in care as dori sa lucrez este cel de Marketing, pentru ca ofera posibiltatea
de a interactiona cu foarte multi oameni de la care ai ce invata, iti ofera un stadiu de dezvoltare
personala inalt si veniturile pot fi foarte mari. Sunt potrivit pentru acest domeniu pentru
ca imi place sa invat continuu.

8. Detaliati personalitatea dumneavoastra ( hobbyuri, aspiratii, ce va motiveaza, stil de
viata si lucru, etc ).
Sunt coleric, educabil, loial, perseverent, de incredere. Ma pasioneaza lectura,sahul si
sportul. Cea mai mare aspiratie a mea este aceea de a detine cunostinte vaste in diferite
domenii pentru a putea raspunde oricarei provocari pe care mi-o va oferi viata. Ca stil
de lucru prefer munca in echipa pentru ca sunt o persoana dornica de a intra in contact
cu cat mai multe persoane si ma adaptez usor la situatii noi.

Enciu Doru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum