Alege-ti viitorul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Terenuri de sport

3 participanți

In jos

Terenuri de sport Empty Terenuri de sport

Mesaj Scris de g_man_rap Mar 23 Mar 2010 - 23:10

Salut. M-am gandit la seminar la o baza sportiva ca afacere. Mi se pare foarte buna ideea insa e nevoie de multi bani. Adica terenurile pe care as vrea sa le fac( de baschet, volei, tenis) trebuie sa aiba dimensiunile oficiale(ex: teren baschet 26 m L / 14 m l) si sa fie acoperite, sa poata fi folosite si pe timpul iernii. Salile sa fie dotate: cabine de schimb, toalete, dusuri eventual, tabele care sa indice timpul ramas etc. Primul pas in realizarea acestui proiect este gasirea unei suprafete pe care sa se construiasca, undeva la periferia Craiovei ori la cativa km in afara (oamenii sunt dispusi sa vina daca stiu ca salile sunt dotate profesional).Ma gandeam la zona Bariera Valcii/ Simnic. Trebuie capital substantial la inceput, apoi trebuie intretinute atent, iar investitia cred ca se amortizeaza si utilizand niste tarife f accesibile (oneste). Oamenii au nevoie de sport "mens sana in corpore sano!"

g_man_rap

Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Tg Jiu

Sus In jos

Terenuri de sport Empty Re: Terenuri de sport

Mesaj Scris de Admin Mar 23 Mar 2010 - 23:40

Salutare, ma bucur sa vad ca esti serios fata de tine si fata de intentia ta de a demara o afacere in acest domeniu.
Sunt convins ca este nevoie de ceva bani pt a realiza ce doresti... esti dispus sa facem pasi mici si sa incepem sa ne apropiem in fiecare zi de ceea ce iti doresti?
Nu vad CV-ul tau, sa scrii si ce sporturi ai facut sau faci in prezent si de cat timp, cat mai multe detalii despre tine, sa gasim impreuna pasii ce trebuie facuti pentru atingerea obiectivului tau. (sa pui si id de mess)
Catalin

Admin
Admin

Mesaje : 29
Data de inscriere : 21/03/2010

https://alege-ti-viitorul.forumgratuit.ro

Sus In jos

Terenuri de sport Empty Re: Terenuri de sport

Mesaj Scris de adipop Mier 24 Mar 2010 - 0:06

Ma bucur ca n-ai uitat ?
adi

adipop

Mesaje : 62
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Terenuri de sport Empty Re: Terenuri de sport

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum